Sleutelwoord: Een commissieverdeling is het percentage van een verdiende commissie dat een agent behoudt nadat de makelaar zijn aandeel heeft afgetrokken. Splitsen variëren per model: een vast percentage, gegradueerde schaal, een maximum of een vaste vergoeding. Royalty's en teamsplitsen verminderen het net verder. De aangegeven verdeling is niet gelijk aan de werkelijke nettowinst van de agent.
TL;DR Over de Commissie Splits
- Commissieverdeling definieert hoe agenten en makelaars de winst delen
- Split-modellen omvatten vaste, gegradueerde, cap- en flat-fee-structuren
- Royalty-commissies verminderen de nettowinst van agenten verder dan de aangegeven split
- T Traditionele makelaarssplitsen variëren per kantoorlocatie en agent
- Cloud-gebaseerde makelaars publiceren meestal gestandaardiseerde split-schedules
- Cap-systemen zorgen voor 100% agentretentie na een vastgestelde drempel
- Net-winsten vereisen de berekening van alle aftrekken gecombineerd
A commissie split is het percentage van een verdiende commissie dat een agent behoudt nadat de makelaar zijn aandeel heeft afgetrokken. Splitsen zijn gestructureerd als vaste percentages, gegradueerde schaal, systemen op basis van een maximum of plannen met een vaste vergoeding.
Vele agenten gaan ervan uit dat het vermelde gesplitsde percentage de enige kostenfactor is bij het evalueren van een makelaar. Royalty's, transactiekosten en teamsplitsen verminderen elk de nettowinst van de agent verder dan de vermelde splitsing.
Dit artikel legt uit hoe commissieverdelingen passen in de bredere Smart Agent Alliance bronnen voor het vergelijken van makelaars die agenten gebruiken om makelaars te onderzoeken en te vergelijken.
Dit artikel vergelijkt de structuur van de verdeling van commissies tussen de belangrijkste nationale makelaars, legt uit hoe elk model wordt berekend en identificeert de belangrijkste variabelen die de nettowinst van een agent beïnvloeden:
Inhoudstabel
Hoe de commissies werken
Commissiestructuren in onroerend goed bepalen hoe de verdiende commissie van een agent wordt verdeeld tussen de agent en de makelaar. De belangrijkste structuurtypen verschillen in hoe en wanneer deze verdeling plaatsvindt.
Fixed Percentage Splits
De commissie wordt verdeeld op basis van een vast percentage dat is overeengekomen met de makelaar. Gewoonlijke splitsingen zijn 50/50, 60/40, of 70/30.
Gradueerde Splits
Gradueerde splitsingen worden aangepast op basis van de prestaties van de agent of de tijd in het makelaarschap. Een agent kan bij een 50/50-split beginnen en na het bereiken van verkoopdrempels of mijlpalen naar 60/40 of hoger gaan.
Cap System
In een cap-systeem draagt de agent een percentage van de commissies bij aan de makelaar totdat het vooraf vastgestelde cap-bedrag wordt bereikt. Na het bereiken van het maximum behoudt de agent 100% van de commissies voor de rest van het jaar.
Bijvoorbeeld, als een makelaar een maximum op $16,000, stelt zodra de agent dat bedrag heeft betaald, worden alle daaropvolgende commissies in dat jaar bijgehouden op 100%.
100% Commissieplan
Met een commissieplan van 100% verdeelt de agent geen commissie met de makelaar. In plaats daarvan betaalt de agent een forfaitaire vergoeding per transactie en/of een terugkerende maandelijkse vergoeding.
Royalty Fees
Royalty's worden in rekening gebracht door franchise-makelaars naast de commissieverdeling. De agenten moeten de royalty's factoren in elke commissieverdeling.
Bijvoorbeeld, als de splitsing 70/30 is en de makelaar een vergoeding van 6% in rekening brengt, is de effectieve splitsing van de agent 64/36.
Commissie Math
De volgende berekeningen zijn van toepassing op de meerderheid van de commissiesstructuren voor makelaars.
TTotal Commissieberekening
De commissie van een agent is een percentage van de verkoopprijs zoals gespecificeerd in de notering- of koperovereenkomst. De commissievoetsen variëren meestal van 1,5% tot 3,5% per agent.
- Huisverkoopprijs: $1,000,000
- Agentovereenkomstbelasting: 3%
- Agentcommissie = $1,000,000 x 3% =$30,000
Splitting Agent Commissie met de makelaar
De agent verdeelt de verdiende commissie met de makelaar volgens de contractuele voorwaarden.
- Agent's Share: 80%
- Brokerage's aandeel: 20%
- Agentwinst = $30,000 x 80% =$24,000
- De winst van de makelaar = $30,000 x 20% =$6,000
Splitting Agent Commissie met een Team
Team splitsing wordt toegepast nadat de makelaarssplitsing is berekend. Een agent splijt eerst met de makelaar, dan wordt het percentage van het team toegepast op het resterende bedrag.
- Agent's winst na makelaarssplitsing: $24,000
- Team's aandeel: 25%
- Nettowinst van agent = $24,000 x 75% =$18,000
Onderzoeksuitdagingen
Voor het vergelijken van specifieke makelaars hebben twee structurele beperkingen invloed op de manier waarop deze gegevens kunnen worden gepresenteerd.
Caveat 1: Traditioneel makelaarsmodel verschilt vaak per Office
Het invoeren van een exacte commissieverdeling voor traditionele franchise-makelaars is niet mogelijk met behulp van openbaar beschikbare bronnen. De meeste gevestigde makelaars werken volgens dit model.
Een franchise-kantoor is eigendom van en wordt beheerd door individuele makelaars-eigenaren die onafhankelijk commissies opsplitsen. Deze informatie is niet beschikbaar via openbare bronnen.
Caveat 2: Traditioneel makelaarsmodel verschilt vaak naar agent
Verschillende agenten binnen hetzelfde traditionele makelaarschap kunnen verschillende commissies hebben. De variaties zijn gebaseerd op factoren zoals de ervaring van agenten, het productievolume en de duur. De criteria worden door elke makelaar-eigenaar bepaald en zijn niet op verschillende locaties gestandaardiseerd.
Caveat Resolutie: Het oplossen van het probleem van het traditionele makelaarsmodel
Gezien de niet-transparante aard van traditionele makelaarsmodellen, zijn de onderstaande rangen afgeleid van gepubliceerd onderzoek en directe interviews om te vertegenwoordigen wat de meeste agenten bij deze makelaars meestal ontvangen.
Cloud-based Brokerage Model Commission Splits
Cloud-gebaseerde makelaars publiceren meestal hun commissie-splitsingsschema's openbaar. Deze modellen exploiteren geen franchise-kantoren en onderhouden over het algemeen geen fysieke locaties. Deze structuur vermindert de operationele overhead, waardoor cloudgebaseerde makelaars hogere commissieverdelingen kunnen bieden dan franchisemodellen.
Vergelijk een groot makelaarschap tegen een ander in X.
Commissie verdeeld door makelaar
Vergelijking van de structuur van de Commissie 9 Belangrijke makelaars
| Brokerage | Verdeling van de Commissie | Jaarlijkse kapitaal | Jaarlijkse agentenheffingen | Franchise- en royaltyvergoedingen |
|---|---|---|---|---|
| eXp Realty | 80/20 ? 100% na de cap | $16,000 | $1,020/jaar ($85/maand) | Geen enkele . |
| Echte makelaar | 85/15 ? 100% na de cap | $12,000 | $900/yr + $249 opstart | Geen enkele . |
| LPT Realty | 80/20 of $500/txn plat | $5K-$15K (volgens plan) | $500/jaar + $89-$149/maand | Geen enkele . |
| Fathom Realty | 100/0, 88/12 of 80/20 (afhankelijk van het plan) | $0 / $9K / $12K (volgens plan) | $700/yr + $99 activering | Geen enkele . |
| Keller Williams | 70/30 ? 100% na het maximum (MC-variabele) | $18K-$22K typisch | Variaat per MC ~$500-$1,200 | 6% van de GCI (niet beperkt) |
| RE/MAX | 95/5 of 60/40 ? 80/20 (RAPP) | ~$23,000 op RAPP-plannen | $410/jaar + maandelijkse $500-$2,000 bureauvergoedingen | 5% van de GCI van bovenaan |
| Coldwell Banker | 55/45 tot 90/10 (afgestudeerd) | Geen standaard cap | $500-$1,200/jaar typisch | 6-8% van de GCI |
| 21e eeuw | 70/30 (Kickstart) tot 90/10 (Relentless) | Plan afhankelijk | ~$300-$1,000/jaar + maandelijkse vergoedingen | 6% standaard, tot en met 8% (blijft na het maximum) |
| Berkshire Hathaway Huisdiensten | 60/40 (nieuw) tot 80/20+ (boven) | De meeste kantoren hebben geen cap | Office-variabele | 6-7% + ~ 1,5% marketing = 7-8,5% van boven |
De onderstaande makelaars zijn vermeld in volgorde van typische agent-kant verdeeldheid, van lagere tot hogere commissie verdeeldheid. Nieuwe inleidende splitsingen van agenten zijn uit deze vergelijking uitgesloten. Deze tarieven zijn tijdelijk en weerspiegelen geen standaard lopende compensatie.
Redfin: 30/70 - 75/25
Redfin is een kortingsmakelaar die cliënten lagere vergoedingen vraagt en agenten lagere divides betaalt. Redfin-agenten zijn betaald en kunnen hogere divides verdienen door hun eigen klantenbestand te ontwikkelen.
Corcoran: 50/50 - 70/30
A traditioneel makelaarschap met een vergoeding van 6%. De verdeling varieert naar kantoor- en agentenervaring.
Douglas Elliman: 50/50 - 70/30
A traditioneel makelaarschap met 6% royalty. Splitsen zijn afhankelijk van ervaring en productie.
Coldwell Banker: 55/45 - 90/10
A traditioneel makelaarschap met royalty's variërend van 5% tot 6,5%. Hogere splitsingen zijn beschikbaar voor ervaren agenten.
Berkshire Hathaway: 60/40 - 90/10
Berkshire Hathaway werkt volgens een traditioneel model met een vergoeding van 6%. Splitsen tot 90/10 voor topproducerende stoffen.
Better Homes & Gardens: 60/40 - 80/20
A Traditionele makelaars met 6% royalty.
Compass: 60/40 - 92.5/7.5
A traditionele hybride makelaars met een vergoeding van 4%.
Het agentschap: 70/30 - 90/10
A Traditionele makelaars met 6% royalty.
Sotheby's 70/30 - 90/10
A Traditionele makelaars met 6% royalty.
RE/MAX: 60/40 - 95/5
RE/MAX is een traditionele makelaar met een vergoeding van 5%. Ervaren agenten kunnen tot een split van 95/5 bereiken.
21e eeuw: 70/30 - 92/8
A traditionele makelaars met een maximum van ongeveer $22,500 en een vergoeding van 8%. Splitsen zijn voordelig voor agenten met een hoog volume die het maximum bereiken.
Keller Williams: 70/30 - 100/0
Keller Williams is een traditionele makelaar met een maximum van $21,000 tot $30,000 en een royaltiesvergoeding van 6% tot het maximum wordt bereikt. Agenten behouden 100% na de capping.
eXp Realty: 80/20 - 100/0
A cloudgebaseerd makelaarschap met een maximum van $16,000 en geen royalties. Agenten behouden 100% van de commissies na het jaarlijkse maximum.
Aanvullende factoren bij het selecteren van een makelaar
Naast de commissieverdeling moeten agenten makelaarskosten, ondersteuning, opleiding, middelen, hulpmiddelen en gemeenschapsstructuur evalueren. Deze factoren hebben gezamenlijk invloed op de waarde die een agent ontvangt uit de makelaarsrelatie.
Agents moeten ook rekening houden met de aanpak van een makelaar voor toekomstige groei, passieve inkomensstructuren, en de levensvatbaarheid op lange termijn in een industrie die voortdurende juridische en marktveranderingen onder ogen ziet.
Wat vragen agenten ook over de Brokerage Commission Splits
Vragen alle makelaars royalty's?
TTraditionele franchisemakelaars rekenen meestal royalty's van 4% tot 8% van elke commissie. Cloud-gebaseerde makelaars zonder franchise-structuren vragen over het algemeen geen royalty. Agenten moeten de vergoedingsstructuren rechtstreeks met elke makelaar bevestigen voordat ze een contract ondertekenen.
Kan een agent onderhandelen over hun commissie split?
Bij traditionele makelaars worden commissieverdelingen individueel onderhandeld en variëren per agent. Bij cap-gebaseerde of cloudmakelaars worden splitsingen meestal gestandaardiseerd en vooraf gepubliceerd. De onderhandelingen bij traditionele makelaars kunnen toenemen naarmate de productie van een agent toeneemt.
Wat gebeurt er met mijn commissie split nadat ik cap?
Wanneer een makelaar de limiet bereikt, stopt de makelaar voor de rest van de jaarperiode zijn aandeel in provisies te innen. Na het opheffen behoudt de agent 100% van elke commissie tot de periode is ingesteld.
Hoe beïnvloedt een teamsplitsing wat ik behoud?
Team-splitsing wordt toegepast nadat de makelaarssplitsing is berekend. Een agent splijt eerst met de makelaar, dan wordt het percentage van het team toegepast op het resterende bedrag. Het resultaat is de nettowinst van de agent per transactie.
Waarom is dit belangrijk
Commissieverdeling bepaalt hoeveel van elke verdiende commissie een agent behoudt nadat de makelaar zijn aandeel heeft afgetrokken. De gesplitte structuur waaronder een agent opereert, beïnvloedt de nettowinst van elke transactie gedurende het jaar.
Wanneer agenten bij eXp Realty, aansluiten, ontvangen ze hetzelfde kernmakelaarsplatform, inclusief naleving, compensatie en toegang tot bedrijfsonderdelen. Het verschil is in het sponsoren-ecosysteem waar een agent mee omgaat.
De sponsor van een agent selecteert welke instrumenten, trainingen en attractie-systemen hij toegang heeft tot, indien van toepassing, met inbegrip van het feit of die agent begeleiding krijgt over hoe gescheiden structuren te evalueren en te vergelijken voordat hij een makelaar selecteert. Het begrijpen hoe commissieverdelingen worden berekend, met inbegrip van alle aftrekken, helpt een agent om een geïnformeerde vergelijking te maken voordat hij een makelaarscontract aangaat.
Je kunt ook meer weten over hoe eXp Realty werkt en waarom het kiezen van de juiste eXp-sponsor invloed kan hebben op de ondersteuning, systemen, training en middelen die je ontvangt na het toetreden.
Wat is een 100%-commissieverdeling in onroerend goed?
Een commissieverdeling van 100% betekent dat de agent de volledige brutocommissie van een transactie behoudt in plaats van een percentage met de makelaar te delen. In plaats van een split wordt het makelaarschap gecompenseerd met vaste kosten per transactie, maandelijkse of jaarlijkse lidmaatschapskosten en E&O-dekkingskosten. De uitdrukking "100% commissie" verwijst naar het aandeel van de agent in de door de klant betaalde commissie - niet naar een zero-cost arrangement.
Twee verschillende modellen gebruiken dit etiket, en ze werken anders:
100% waar. Flat fee vanaf de eerste dag
Onder een echt 100% model, de agent deelt nooit een percentage van de commissie met de makelaar. Een vaste vergoeding per transactie vervangt de split op elke deal vanaf de eerste sluiting van de agent. Brokers zoals HomeSmart en Realty ONE Group werken op deze manier. De agent verzamelt een brutocommissie minus die vaste vergoeding, ongeacht de omvang van de transactie of het jaarlijkse volume.
100% bedekt: Volledige bewaring na een drempel
Onder een beperkt splitsmodel begint de agent bij een 80/20 of 85/15 splitsing en verdient hij 100% retentie zodra de makelaar een vast bedrag in dollar voor het jaar heeft opgehaald - het maximum. Na het opheffen sluiten alle daaropvolgende transacties met 100% totdat de jaarlijkse periode opnieuw wordt ingesteld. eXp Realty (80/20 split, $16,000 cap), Real Broker (85/15 split, $12,000 cap), Keller Williams (70/30 split, $18,000-$22,000 cap range) en LPT Realty gebruiken allemaal deze structuur.
Agenten die in een bepaald jaar niet voldoende volume sluiten om het maximum te bereiken, bereiken voor die periode nooit het 100%-niveau. Dit is het belangrijkste onderscheid bij het vergelijken van makelaars die "100% commissie" adverteren.
Wat vervangt de percentagesverdeling?
Bij elke 100% commissie-makelaar verdient de makelaar zijn inkomsten uit honoraria in plaats van een percentage van elke commissie. De meest voorkomende soorten vergoedingen zijn:
- Vaste vergoedingen per transactie (hoeveelheid varieert per makelaar en plan)
- Maandelijkse of jaarlijkse schriftelijke en technische kosten
- E&O-verzekeringskosten (fouten en weglatingen) per sluiting, vaak met een jaarlijkse maximum
- Eenmalige aansluitingskosten of opstartkosten
De nettowinst van een agent is gelijk aan de brutocommissie minus alle toepasselijke vergoedingen gecombineerd - niet alleen het vermelde gesplitsde percentage.
Wat agenten eigenlijk houden: Naast elkaar.
De onderstaande tabel maakt gebruik van dezelfde $30,000 brutocommissie uit het bovenstaande gedeelte "Commissie wiskunde" om het netto verschil tussen drie modeltypen te tonen. Individuele resultaten zijn afhankelijk van het dealvolume, de gemiddelde commissiegrootte en het specifieke tariefschema van elk makelaar.
| Voorbeeld | Gesplitte structuur | Royalties of off-top aftrek | Agent Net op deze deal. |
|---|---|---|---|
| Traditionele franchise (KW-stijl: 70/30 + 6% royalty) | 70% aan agent, toegepast na de royalty | 6% royalty = $1,800 af bruto; overige $28,200 verdeeld 70/30 | $19,740 |
| Capped cloud brokerage (eXp-stijl: 80/20, vóór het maximum) | 80% aan agent | Geen royalty | $24,000 |
| Echte 100% vaste tariefmakelaar | 100% aan agent | Eenmalige vergoeding per transactie (hoeveelheid varieert per makelaar) | $30,000 minus vaste vergoeding |
Op een enkele $30,000-commissie geeft het beperkte cloudmodel $4,260 meer terug dan het traditionele franchise-model voordat de maandelijkse vergoedingen aan beide kanten worden rekening gehouden. Royalty's bij franchisemakelaars gelden voor elke deal, ongeacht het volume, wat hun impact op de volledige jaarlijkse productie van een agent vergroot.
Voordelen en nadelen van 100%-commissie-makelaars
Voordelen
- Hoger vasthouden per transactie. Agenten houden meer van elke commissie in, vooral bij grotere transacties waarbij een percentageverschil een aanzienlijk dollarbedrag vertegenwoordigt.
- Voorspelbare vergoedingsstructuur. Vlakkelijke maandelijkse vergoedingen en kosten per transactie zijn gemakkelijker te besteden dan op percentage gebaseerde aftrekken die verband houden met de omvang van de transactie.
- Geen royalty-kosten. Cloud-gebaseerde en flat-fee makelaars rekenen over het algemeen niet de royalty-kosten die gebruikelijk zijn bij traditionele franchise-modellen, die de nettowinst van agenten op elke deal verminderen, ongeacht de aangegeven split.
- Scales met productie. Platte vergoedingen worden een kleiner deel van het totale inkomen naarmate het dealvolume toeneemt, waardoor de structuur efficiënter wordt naarmate een agent sluit.
Nadelen
- Lighter training en mentoring. De meeste 100% commissie makelaars werken met een slankere interne ondersteuning. Agenten die praktische begeleiding van een makelaar nodig hebben, kunnen minder middelen vinden dan bij een traditionele makelaar.
- Minder merkherkenning bij sommige bedrijven. Cloud-gebaseerde en regionale makelaars met een vaste vergoeding kunnen minder erkenning van franchise-namen opleveren op markten waar gevestigde merkidentiteit van belang is voor klanten.
- Break-even volume vereist bij belemmerde makelaars. Het 100% niveau is alleen beschikbaar nadat de agent de jaarlijkse limiet heeft bereikt. Agenten die minder dan 6 transacties per jaar afsluiten bij een beperkt-split-makelaarschap, kunnen het 100%-niveau niet bereiken en er geen voordeel van zien.
- Aanhoudende vergoedingen blijven bestaan na het plafond. Maandelijkse technologievergoedingen en kosten per transactie blijven bestaan na het plafond van een agent. Netto bewaring is 100% van de commissie minus die kosten, niet nul kosten.
Is een 100% commissieplan geschikt voor u?
De wiskunde favorietiseert een commissiestructuur van 100% het meest voor agenten die hun eigen bedrijf genereren, het jaar door consequent sluiten en niet afhankelijk zijn van het makelaarsbedrijf voor leads of in-house mentoring.
100% commissie heeft de neiging goed te passen wanneer:
- U sluit 10 of meer transacties per jaar en kunt de volledige besparingen per transactie vastleggen over een zinvol volume
- Je werkt op een markt met hogere prijzen waar elk procentpunt dat je behoudt tot een aanzienlijk dollarbedrag per deal toevoegt.
- U bent zelfgericht en beheert uw eigen lead generatie en marketing
- U wilt dat de kosten voorspelbaar zijn om uw zakelijke uitgaven van tevoren te plannen
Een traditionele scheiding kan je beter helpen als:
- U bent in uw eerste paar jaar en vertrouwt op het makelaar voor actief mentoring en transactie begeleiding
- U verwacht dit jaar minder dan 6 transacties te sluiten - bij dat volume kunnen de maandelijkse vergoedingen bij een op cap gebaseerd makelaarschap hoger zijn dan u zou hebben betaald in percentagesplitsingen
- Uw markt waardeert een erkende franchise merk sterk voor de geloofwaardigheid van de klant
Vragen om te stellen voordat u ondertekent
- Wat zijn mijn totale jaarlijkse kosten als ik dit jaar 6 of 10 transacties sluit, inclusief maandelijkse vergoedingen, vergoedingen per transactie, E&O-kosten en maximumbijdragen?
- Zit de hoed terug op een kalenderjaar of op mijn persoonlijke verjaardag?
- Wat gebeurt er met de reeds betaalde bijdragen als ik vertrek voordat de maximum wordt ingesteld?
- Wordt het toezicht op de makelaar en de nalevingscontrole inbegrepen, of wordt een extra vergoeding per transactie geheven?
- Welke opleidings- of begeleidingsmiddelen zijn beschikbaar en tegen welke kosten?
Hoe de NAR-overeenkomst van 2024 het structuurbesluit van de Commissie beïnvloedt
De NAR-overeenkomst van augustus 2024 veranderde de communicatie en onderhandeling van de compensatie tussen koper en agent. Aanbiedingen van compensatie voor de koper-agent kunnen niet langer worden geadverteerd in MLS-lijsten. Agenten moeten een ondertekende vertegenwoordigingsovereenkomst van de koper hebben die hun vergoeding bepaalt voordat zij de klant van de koper huizen laten zien.
Deze vereisten zijn van toepassing op elk makelaarsmodel. Voor agenten die de structuur van de commissie evalueren, is de praktische implicatie rechtstreeks: wanneer de vergoeding schriftelijk wordt onderhandeld met elke cliënt in plaats van door MLS-conventie vast te stellen, is het begrijpen van uw eigen vergoedingsstructuur nauwkeurig een basisvaardigheden. Een agent die precies weet wat hij nodig heeft om op een transactie net te maken, is beter geplaatst om compensatie te onderhandelen die weerspiegelt wat hij waard is.
Meestal gestelde vragen
Wat zijn de verschillende soorten verdeling van vastgoedcommissies?
Fixed percentage splits gebruiken een overeengekomen verhouding zoals 50/50, 60/40, of 70/30. Graduele splitsingen worden aangepast op basis van de prestaties of duur van de agent. In het kader van een beheersysteem wordt een vaste bijdrage aan het makelaarschap vereist, waarna de agent 100% behoudt. De vaste tarieven vragen een vast bedrag per transactie of maandelijks, waarbij de agent de volledige commissie behoudt.
Wat zijn de royalty's van de makelaar?
Royalty-kosten worden in rekening gebracht door franchise-makelaars en zijn gescheiden van de commissieverdeling. Deze vergoedingen worden berekend als percentage van elke commissie en verminderen de nettowinst van de agent. Een 70/30-split met een royalty van 6% produceert bijvoorbeeld een effectieve agentsplit van 64/36.
Hoe bereken ik mijn vastgoedcommissie?
De commissie van een agent is een percentage van de verkoopprijs zoals gespecificeerd in de noteringsovereenkomst of de koopovereenkomst. Voor een verkoop van $1,000,000 tegen een tarief van 3%, is de agentcommissie $30,000. In een split van 80/20 behoudt de agent $24,000 en ontvangt de makelaar $6,000.
Hoe betaalt een agent voor hun team?
Teams rekenen een percentage van de inkomsten van een agent in ruil voor diensten zoals leads, training en middelen. Een agent die $24,000 verdient na de makelaarssplitsing, met een 25% teamsplitsing, netten $18,000 per transactie.
Wat betaalt een makelaar voor naast makelaars en teamsplits?
Agents betalen meestal alle kosten van het bedrijfsleven, inclusief licentie- en associatiekosten, marketingkosten, transactiecoördinatorkosten, auto-kosten, kantoorbehoeften en listingkosten. Deze kosten worden niet gecompenseerd door de makelaarssplitsing en verminderen het totale netto-inkomen van de agent.
Waarom kan ik de commissie van een makelaar niet uitzoeken?
T Traditionele franchise-makelaars worden beheerd door individuele makelaars-eigenaren die onafhankelijk commissieverdelingen vaststellen. Splitsen variëren ook per agent op basis van ervaring, productie en duur. Omdat deze criteria niet worden gestandaardiseerd of openbaar gemaakt, zijn specifieke gesplitscijfers niet beschikbaar via online onderzoek.
Wat betekent 100% commissie in vastgoed?
Een commissieverdeling van 100% betekent dat de agent de volledige brutocommissie van een transactie behoudt in plaats van een percentage met de makelaar te delen. De makelaar wordt gecompenseerd met vaste kosten per transactie, maandelijkse of jaarlijkse lidmaatschapskosten en E&O-verzekeringskosten in plaats van een deel van elke verkoop te nemen. De uitdrukking verwijst naar het aandeel van de agent in de door de klant betaalde commissie, niet naar een zero-fee regeling.
Wat is het verschil tussen een echte 100% commissie makelaar en een beperkte split?
Een echte 100% commissie makelaar neemt nooit een percentage van een commissie - de agent betaalt een vaste vergoeding per deal vanaf de eerste afsluiting. Een makelaar met een gelimiteerde splitsing start agenten bij een 80/20 of 85/15 splitsing en slaat pas op 100% behoud nadat de agent een vast plafondbedrag voor het jaar aan het makelaar heeft toegevoegd. eXp Realty, Real Broker en Keller Williams gebruiken cap-gebaseerde structuren. HomeSmart en Realty ONE Group gebruiken echte vaste modellen. Een agent bij een beperkte makelaar die in een bepaald jaar niet voldoende volume sluit om het maximum te bereiken, bereikt voor die periode nooit het niveau van 100%.
Welke vergoedingen nemen 100% commissie makelaars in plaats van een split?
De algemene vergoedingen omvatten een vaste vergoeding per transactie, een maandelijkse of jaarlijkse technologie- en bureauvergoeding, een E&O (fouten en weglatingen) verzekeringsvergoeding per sluiting die vaak een jaarlijkse maximum heeft en een eenmalige onboardingvergoeding. De nettowinst van de agent is gelijk aan de brutocommissie minus al deze vergoedingen bij elkaar. eXp Realty vraagt bijvoorbeeld $85 per maand ($1,020 per jaar) naast de 80/20-splitsing totdat de jaarlijkse maxima van $16,000 is bereikt.
is een 100% commissie makelaars goed voor nieuwe vastgoedmakelaars?
Het hangt af van de makelaar en de situatie van de agent. Echte makelaars met een vaste vergoeding kunnen werken voor pas gelicentieerde agenten die een externe mentoring hebben en zelfs een klein aantal deals sluiten. De verbintenissen tussen de verbintenissen en de verbintenissen tussen de verbintenissen en de verbintenissen tussen de verbintenissen en de verbintenissen tussen de verbintenissen en de verbintenissen tussen de verbintenissen en de verbintenissen tussen de verbintenissen en de verbintenissen tussen de verbintenissen en de verbintenissen tussen de verbintenissen en de verbintenissen tussen de verbintenissen en de verbintenissen tussen de verbintenissen en de verbintenissen tussen de verbintenissen en de verbintenissen tussen de verbintenissen en de verbintenissen tussen de verbintenissen en de verbintenissen tussen de verbintenissen worden geanalyseerd. Agenten die praktisch broker mentoring en gestructureerde training nodig hebben, vinden meestal meer steun bij een traditioneel makelaar in hun eerste paar jaar.
Welke makelaars bieden een 100% commissieverdeling?
Brokerages die een commissiestructuur van 100% aanbieden, zijn onder meer eXp Realty, Real Broker, Fathom Realty, LPT Realty (optie voor een flat-fee plan), HomeSmart en Realty ONE Group. Sommigen gebruiken een echt model met een vaste vergoeding van de eerste deal; anderen gebruiken een capped-split-model waarbij 100% retentie optreedt na het bereiken van een jaarlijkse drempel. De vergelijkingstabel in dit artikel toont de verdeling, het maximum en de jaarlijkse vergoedingen naast elkaar voor de grote makelaars.
Hoe kan ik berekenen of een 100% commissie makelaar mij geld bespaart?
Begin met één deal. Op een $30,000-commissie: een traditionele franchise van 70/30 met een royalty van 6% geeft $19,740 aan de agent (6% royalty = $1,800 van het bruto, waardoor $28,200, dan 70% van $28,200 overblijft). Een makelaar met een limiet van 80/20 zonder royalty geeft $24,000 op dezelfde deal voor een maandelijkse vergoeding. Een echte makelaar met een vaste vergoeding geeft $30,000 minus de vaste vergoeding per transactie. Voeg voor een jaarlijkse afbeelding de cap-bijdragen, de maandelijkse vergoedingen met 12 keer en de kosten per transactie op over je verwachte transactie, en vergelijk dat totaal dan met de percentagessplitsingen en royalties die je zou betalen bij een traditionele makelaar op dezelfde productie.
Krijg ik altijd een 100% commissie?
- Nee, dat is niet waar. Een gelimiteerd split-makelaar betaalt slechts 100% retentie nadat u het volledige maximumbedrag voor dat jaar aan het makelaar hebt geleverd. Bij eXp Realty is het maximum $16,000 - totdat u dat bedrag hebt betaald via uw 20% gedeelde bijdragen, behoudt u 80% van elke commissie. Agenten die in een bepaald jaar niet voldoende volume sluiten om het maximum te bereiken, bereiken voor die periode nooit het 100%-niveau. De cap wordt jaarlijks opnieuw ingesteld, zodat de cyclus elk jaar opnieuw begint.



